Ankara Led Neon

Tabela yapımında dikkat edilmesi gereken ve ince işçilik isteyen yapıda oldukları için bu alanda profesyonel olmuş kişiler tarafından yapılabilmektedir. Görseli kuvvetli ve cezbedicidir. Neon tabelalar hemen hemen her renkte üretilebilir.

Neon tabelalar diğer reklam ve tanıtım ürünlerine göre daha göz alıcı bir yapıya sahiptir. Sahip oldukları özellikleri bakımından sıklıkla tercih edilir

Genel olarak bar, restoran, eğlence merkezleri gibi yerler için oldukça uygundur. Dış cephede ki neon tabela trafoları tehlikeye daha açık oldukları için yağmur gibi etkenlerden korumak maksadı ile izolasyona ihtiyaç duymaktadırlar.

Neon Tabela Özellikleri

Neon Tabela her renkten üretilebilir, hassas ve çok tasarrufludur.

  • İstenilen şekli ısının yardımı ile kolayca alabilir.
  • Harf dışında logo ve figür üretimi de yapılmaktadır.
  • Uzun bir kullanım ömrüne sahiptir.
  • Gece geç saatlerde firmaların dikkat çekmesini ve görünmesini sağlar.
  • İstenilen renklerde üretimi mümkündür.
  • İç ve dış mekanlarda kullanılabilir.

 

 

Neon Tabela Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

YÜCEL REKLAM Tavsiye ediyor..
1

Hangi Rengi Seçmeliyim ?

Neon Tabela genellikle dekorasyon için kullanılır bu nedenle ortamın renk yoğunluğuna dikkat ederek yoğun olan rengin dışında tam karşıt bir renk seçmelisiniz. Mavi renk insan gözü için blurludur bu renkten uzak durun.

2

Neon Kırılırsa Tüm Harfler de Söner mi ?

Neon içinde gaz geçen cam tüpler ile çalışır. Kırılan harfe bağlın olan cam tüp dışındaki harfler çalışmayua devam eder siz sadece kırılan cam boru harfi tekrar istemelisiniz.