KUTU HARF TABELA ANKARA 

Kutu harf tabela hizmetleri için ankara’da uzman ekibimizle tasarım ve şık tabelaları imaal etmekteyiz.Montaj ve Grafik dizayn hizmeti bulunmaktadır.

Lazer, cnc router cihazlarla kesilerek harf şeklinde üç boyutlu hale getirmekteyiz.Çeşitli malzemelerden kutu harf imalatı bulunmaktadır.İç aydınlatması modül led olup piyasada takoz led olarakda adlandırılır.Ömür olarak çok uzun yıllar problemsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

KUTU HARF KULLANIM ALANLARI 

Bir çok avm ve işlek caddelerde gördüğümüz üzere kabartma tabela, pleksi kutu harf, krom harf, vb üç boyutlu harfleri görebilmekteyiz.Sıradan ışıklı tabela lara göre bir adım daha öndedir ve kurumsal bir görüntüsü vardır.

KUTU HARF TABELA MODELLERİ ANKARA 

  • Alüminyum Kutu Harf Tabela
  • Paslanmaz Krom Kutu Harf Tabela
  • Pleksi Glas Kutu Harf Tabela
  • Dekota Kutu Harf Tabela
  • Köpük Kutu Harf Tabela
  • Pirinç Kutu Harf Tabela

KUTU HARF TABELA İMALATI NASIL YAPILIR ? 

İmalat aşamasına geçmeden uygun ve en şık tasarımı uygulamak için uzman kişilerden yardım almanız gerekmektedir.Uygun bir karar verdikten sonra cnc router kesim, yardımı ile kesilen ürünün makine ile dönme işlemi olması gerekir.Uygun bir zemine dizilerek led işlemine geçilir.

KUTU HARF TABELA FİYATLARI ANKARA 

M2 olarak sabit bir fiyat vardır,Fakat montaj yapılacak yerin keşifi ve uygulanacak dizayndaki kutu harfin yogunluğu ve çeşidi.Bu konuda en büyük etkendir.Kesin ve net bir fiyat alman için Kutu harf örnekleri ankara. Bizimle iletişime geçiniz.